קח הפסקת קפה!
 עוד סיפור על קפה מתוק /מאת: הגולשת נוי, מערכת וואלה!
עוד סיפור על קפה מתוק /מאת: הגולשת נוי, מערכת וואלה! עוד סיפור על קפה מתוק /מאת: הגולשת נוי, מערכת וואלה! זה היה ערב נפלא. האורות הבהבו בשלל ססגוניותם, האוויר היה פשוט מושלם. לקחתי את התיק, הסתכלתי עוד רגע קט במראה ויצאתי החוצה, נשמתי לרווחה. זה היה ערב אביבי מושלם ליציאה, נראיתי טוב ויותר מכך, הרגשתי טוב.. פסעתי לאט, צעדים חוששים אך ללא כל מחשבה. לפתע מישהו תכול עיניים ניגש אליי, נעץ עיניו בעיניי ואמר לי את שחפצה נפשו- הוא מחכה לחברים, אך התחרט כי החליט שאני אהיה מושלמת לערב מושלם, וכך בספונטניות מצאתי את עצמי מתיישבת במסעדה מול אדם שפגשתי לפני דקות אחרות מפטפטת על הרבה על מעט, והוא לוחש באוזני דברים שכל אישה הייתה רוצה לשמוע, ואני?
ראה מידע נוסף     
 תעלי לקפה??? /מאת: נעה נבט, מערכת וואלה!
תעלי לקפה??? /מאת: נעה נבט, מערכת וואלה! תעלי לקפה??? /מאת: נעה נבט, מערכת וואלה! הצעה תמימה או מגונה? ולמה לא לתה או שוקו בעצם? הגיגי קפה, על סיינפלד ועל הקצף אולי לשוקו? אלפי שנות אבולוציה הביאו לפיתוחים מרשימים בתחום שבינו לבינה, החל במשפטי הפתיחה, דרך התפאורה ההולמת לדייט הראשון, לפגישה עם ההורים ועד הטבעת. אבן דרך משמעותית ביחסים בין המינים היא אותו משפט, ספק הצעה, ספק רמז עבה, שנאמר דרך אגב בסיום פגישה: "רוצה לעלות לקפה"? מי שקיבל את ההצעה בציפייה כנה ואמיתית לקפה, עלול להתאכזב, ולגלות שהקפה הוא לא קפה, אבל הסקס הוא בהחלט אותו סקס.
ראה מידע נוסף     
 קפאין (Caffeine) על כל השלכותיו /נכתב על ידי יעקב עזרא
קפאין (Caffeine) על כל השלכותיו /נכתב על ידי יעקב עזרא קפאין (Caffeine) על כל השלכותיו /נכתב על ידי יעקב עזרא קפאין חוסם את קולטני האדנוזין (Adenosine ATP), שבתאי מערכת העצבים המרכזית. (למעשה הוא פועל על כל התאים בגוף משום שבכל תא קיימים קולטני אדנוזין) כאשר אדנוזין נקשר לתא עצב הוא מאט את פעילות התא. תהליך זה מתרחש, בין היתר, בזמן שינה. מולקולות הקפאין, הדומות לאדנוזין, נקשרות לאותם קולטנים אך לא גורמות להאטת פעילות התא. במקום זאת הקפאין חוסם את את הקולטנים ומונע את פעילות האדנוזין.
ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  אודות החברה  |  המומחיות שלנו  |  קח הפסקת קפה!  |  שרות בפריסה ארצית  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
גולדן קופי-מכונות קפה ואבקות שתייה- www.goldencoffee.co.il © כל הזכויות שמורות
מכונות מטבעות אוטומטיות חוף השנהב 48 חיפה 34980 טלפון: 050-4444666 רב קווי
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל